Viber (098) 890 81 59

Про нас

Камінні топки UNIFLAM можна розділити на дві основні категорії. Перша - це чавунні топки. Найбільшими перевагами яких є міцність конструкції та винятково короткий час нагрівання. Друга - це сталеві топки з шамотом. У випадку з цими топками виробник камінних топок зосереджується насамперед на збереженні тепла через камін упродовж тривалого часу.

Наш інтернет-магазин з камінними топками пропонує широкий вибір як чавунних, так і сталево-шамотних топок. Наш асортимент включає всі найпопулярніші камінні топки UNIFLAM. Пропозиція, яку ми представляємо нашим клієнтам, включає структури з таких серій, як: UNIFLAM Standard, UNIFLAM Prestige, UNIFLAM Plus, UNIFLAM Selenic або UNIFLAM EVO.

Екологічні камінні топки з підвищеною ефективністю роботи.

Лінія UNIFLAM EVO являє собою екологічні камінні топки з підвищеною ефективністю роботи. Ці конструкції забезпечують сповільнення споживання деревини завдяки системі трьох вермикулітових дефлекторів. Краща ефективність згоряння та менший рівень забруднення навколишнього середовища також гарантуються прямою подачею повітря через задню стінку разом із системою подвійне допалювання газів.

Широкий діапазон нагрівальної потужності камінних топок.

Виробник добре знає різні потреби окремих клієнтів, тому він пропонує каміни в широкому діапазоні потужності від 8 до 16 кВт. Це дозволяє пристосувати вставку до простору, який буде обігріватися каміном. Розміри топок UNIFLAM також дуже різноманітні. Розмір полін деревини коливається від 45 до 65 см. Каміни UNIFLAM оснащені різними типами скла. Деякі моделі мають звичайне пряме скло, інші тоноване, а деякі - гнуте. Інноваційна система очищення скала каміна гарантує, що скло майже не забруднюється, що забезпечує ідеальну видимість вогню.

Екологічно чисті камінні топки.

Для того, щоб відповідати очікуванням клієнтів та дедалі жорсткішим законодавчим нормам, сьогодні кожен серйозний виробник камінів приділяє велику увагу питанням екології. Нічим не відрізняється у випадку з камінами UNIFLAM. Більшість продуктів UNIFLAM, доступних у нашому магазині, випереджають свій час з точки зору екологічності. Виробник камінних топок UNIFLAM переконався, що його пропозиція відповідає екологічним стандартам, викладеним в Європейській директиві з екодизайну, яка набере чинності 1 січня 2022 року.

Ми рекомендуємо вам ознайомитись із повним асортиментом продуктів UNIFLAM, доступних у нашому інтернет-магазині.

arrowup